Selecteer uw taal

Onze projecten

KoMex® Geel in Werl

Na de paasvakantie van 2026 vond de feestelijke opening plaats van de nieuwe PeterHärtling-Schule (een school voor speciaal onderwijs van de Kreis Soest). In februari en maart werd op verschillende plekken de waterdoorlatende halfverharding KoMex Geel van Koers aangebracht. KoMex Geel is uiterst onderhoudsvriendelijk en stabiel. Door organische bindmiddelen krijgt KoMex Geel zijn draagkracht. Het materiaal is zowel geschikt voor hellingen als voor paden in overstromingsgebieden. Hier zijn bijzondere details over de buitenruimte van de Peter-Härtling-Schule:

  • Eigen daktuin: Een bijzonder hoogtepunt van de nieuwbouw is de aanleg van een eigen daktuin voor de school. Deze zal de leerlingen in de toekomst dienen als plek om buiten tot rust te komen of te leren.
  • Veelzijdige schoolplein: De buitenruimte is zo ontworpen dat er mogelijkheden zijn voor sport, ontspanning en verblijf. De planning is erop gericht om het schoolplein niet alleen voor leerlingen, maar ook voor burgers als een aantrekkelijke verblijfplaats in te richten.
  • Vakkundig ontwerp: Het ontwerp van de buitenruimte is verzorgd door het bureau pbr planungs- und beratungsgesellschaft mbh.
  • Bouwproject: Peter-Härtling-Schule
  • Opdrachtgever: Gemeente Werl
  • Aannemer: Ahrens Garten- und Landschaftsbau
  • Product: KoMex Geel
  • Oppervlakte: 480 m²
  • Adres: Plaschkestraße 53, 59457 Werl, Duitsland
  • Coördinaten: 51.563652, 7.918523
  • Uitvoering: Lente 2026
  • Foto’s: Lente 2026
  • Product: KoMex Geel
  • Oppervlakte: 480 m²
Toepassing
  • Wandelpaden
  • Fietspaden
  • Recreatie
Wandelpaden, Fietspaden, Recreatie
Kleur Geel

Location

Plaschkestraße 53, 59457, Werl, Germany

Contactinformatie

Koersmix B.V.
Quellinstraat 49
2018 Antwerpen

T: +32 (0) 3 205 92 96
F: +32 (0) 3 226 44 82
E: Dit E-mail adres wordt beschermd tegen spambots. U moet JavaScript geactiveerd hebben om het te kunnen zien.
BE 0556.918.471

Certificering

logoKoers draagt het Nederlandse
keurmerk ‘Hofleverancier’

logoKoers is ISO-gecertificeerd!